mahdi farokh چهارشنبه 11 بهمن 1396 01:16 ب.ظ نظرات ()

کارهای روزانه یک وبمستر تازه کار چیه؟بخش دوم

 

کارهای روزانه یک وبمستر تازه کار چیه؟بخش دوم- برای قرار دادن فایل های خود در هاست چکار باید بکنیم تا دسترسی راحت تری داشته باشیم .؟
اولاً نامهایی که برای فایل خود انتخاب می کنیم مناسب و راحت باشد و حتماً انگلیسی باشد .
فایلهایی که در هاست قرار می دهیم یا تصویر است یا متن یا فیلم و یا برنامه و نرم افزار که همه این موارد را می توانیم بصورت فایل باز ارسال کنیم و یا آنها را فشرده نموده و بصورت فایل rar آپلود نماییم .معمولاً برنامه و نرم افزار و فیلم ها و فایل های صوتی را به صورت فشرده و rar ارسال می کنیم .اگر چنانچه بخواهیم فایل های صوتی و تصویری ( ویدئویی) بصورت آنلاین پخش شود آنها را بدون فشرده کردن ارسال می کنیم و اگر بخواهیم قابل دانلود کردن باشد و کاربر در سیستم خود آن را باز نماید . آنها را بصورت فایل rar آپلود می کنیم .

آپلود فایل ها

بنا بر این قبل از آپلود فایل ها حتماً باید این موارد را در نظر گرفته و فایلها را (از نظر قرار دادن آدرس سایت – راهنمایی ها و احیاناً در صورت لزوم قرار دادن پسورد برای فایلها) آماده کنیم. و سپس اقدام نماییم . چون با بی دقتی  ممکن است در این موارد اشتباه کنیم . و وقت خود را هدر دهیم پس دقت در این کار ضروری است .


بهینه سازی عکسها حتماً قبل از آپلود فراموش نشه  برای فیلم ها هم اگه قراره آنلاین پخش بشه باید حجمش رو کم کنیم تا سریعتر لود بشه ولی اگه قراره کاربر دانلود کنه باید با rar فشردش کنیم .یکی از کارهای وقتگیر اسپلیت کردن فیلمهای حجیم به تکه های کوچکتره با نرم افزار rarاست .

موفق باشید


کارهای روزانه یک وبمستر تازه کار چیه؟بخش دوم

ادامه مطلب ...