mahdi farokh چهارشنبه 11 بهمن 1396 01:21 ب.ظ نظرات ()

دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا

دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا

طرح توجیهی آلوئه ورا

طرح توجیهی

کاشت آلوئه ورا

شربت آلوئه ورا

شربت -آلوئه -ورا

 • آلوئه ورا در چه آب و هوایی در ایران کشت میشود؟

آلوئه ورا از جمله گیاهانی است که در صفر درجه می‌میرد و محیط رشد آن معمولا باید بالاتر از دو درجه باشد و به‌همین دلیل‌مناطق جنوبی کشور که درجه حرارت دراین مناطق به صفر درجه‌نمی‌رسد از مناطق مستعد برای تولید این گیاه محسوب می‌شوند.

 • گیاه آلوئه ورا گیاهی چند ساله است؟

این گیاه از جمله گیاهانی است که یک سال کاشته می‌شود و تا شش سال مورد استفاده قرار می‌گیرد.البته عمر گیاه بسیار بیشتر است ولی بهترین بهره وری از گیاه تا ۶ سال اولیه صورت میگیرد.

 • گیاه آلوئه ورا چه آفاتی دارد؟

بیماری این گیاه نسبت به دیگر گیاهان بسیار کم است و آب بسیار ناچیزی مصرف می‌کند.این گیاه در ایران آفت شناخته شده ای ندارد.

 • منشاء گیاه آلوئه ورا کجاست؟

براساس مطالبی که توسط دانشگاه فلوریدا منتشر شده ، منشاء این گیاه که به علت رویش آن در مناطق بیابانی به ” لاله بیابان ” مشهور است آفریقا بوده و در ایران باستان از آن استفاده می‌شد.

 • برای سرمایه گزاری در زمینه آلوئه ورا چه مطالبی در ابتدا باید بدانیم؟

برای استفاده تجاری‌از این گیاه باید مسیر درست کار کردن آن را بدانیم یعنی به عنوان یک سرمایه‌گذار باید ببینیم که‌در چه مناطقی چه محصولاتی و چگونه باید تولید کنیم و برای کشت تجاری نیز باید کشاورزانی که خواستار فعالیت در این زمینه هستند، آموزشهای لازم را طی کنند.

 • آیا کشت آلوئه ورا نسبت به دیگر گیاهان دارویی سخت است؟

باید گفت که کشت آلوئه ورا یکی از آسان ترین کشت ها در میان دیگر محصولات کشاورزی است. کسانی که مایل به کشت و پرورش این گیاه هستند باید در ابتدا اطلاعات مختصری در زمینه کشت این گیاه کسب کنند تا هم محصول به دست آمده آنان مرغوب و بازار پسند باشد و هم در این بین متحمل ضرر مالی نشوند.

 • در کشت آلوئه ورا مهمترین موضوعی که باید توجه شود چیست؟

اولین موضوعی که باید به آن توجه شود این است که شما در چه منطقه ی جغرافیایی و با چه آب وهوایی قرار دارید چون گیاه آلوئه ورا از معدود گیاهانی است که دمای صفر درجه باعث از بین رفتن گیاه میشود. البته گیاه در صفر درجه نمیمیرد ولی محصول آن به کلی غیر قابل استفاده می شود. از این رو اطمینان از اینکه دمای منطقه ای که شما در آن می خواهید کشت خود را شروع کنید در درجه اول اهمیت قرار دارد.

 • چه نوع پاجوش آلوئه ورایی تهیه کنیم؟

در کشت آلوئه ورا تهیه پاجوش مناسب و با کیفیت از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است زیرا پاجوش های بی کیفیت هم تلفات را در زمان کاشت و داشت بالا می برد هم محصول اولیه نامرغوب و در بعضی موارد غیر قابل استفاده را تولید می کند پس حتما قبل از خریداری پاجوش از نوع و سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

 • برای بار اول چه مقدار گیاه آلوئه ورا کشت کنیم تا ضرر نکنیم؟

سعی کنید مقدار کشت خود را به گونه ای تعیین کنید که در زمان فروش با مشکلی مواجه نشوید زیرا خریداران محصولات این گیاه معمولا به صورت عمده خرید های خود را انجام میدهند واگر شما نتوانید سفارش آن ها را یکجا تحویل دهید از خرید محصول شما امتناع می کنند.معمولا کمترین مقداری که میتوان به سوددهی مناسب برسد ۱۵۰۰ بوته است.

 • زمین من اجاره ای است آیا قادر به کشت این گیاه هستم؟

شما در هر زمان با هزینه اندک قادر هستید زمین محصول خود را تعویض کنید و این برای کسانی که خود مالک زمین نیستند یک حسن به شمار می رود.

 • سلام خسته نباشین من میخوام گیاه آلوئه ورا پرورش بدم نمیدونم کجا بفروش برسونمش میشه راهنمایی کنید؟

شرکت آلوئه صنعت محصولات کلیه متقاضیان کشت آلوئه ورا که پاجوش اولیه را از شرکت ما تهیه کنند، به صورت تضمینی خریداری می کند.قرارداد خرید به صورت محضری و کاملا معتبر می باشد.

 • آیا شرایط دمایی برای رشد این گیاه در گرمای بندر عباس محیا است ؟

گیاه آلوئه ورا گیاهی است که در شرایط دمایی سخت از لحاظ گرمایی دوام آورده و در حقیقت گیاهی است که بومی مناطق جنوبی ایران است.این گیاه فقط به سردی هوا و یخبندان حساس می باشد.

 • زمان شروع به کاشت آلوئه ورا چه زمانیست؟

بر اساس تحقیقاتی که شرکت ما انجام داده است و همچنین مقالات معتبری که در این زمینه وجود دارد و مشاوره هایی که ما از چند تن از کشاورزان این گیاه در خارج از کشور داشته ایم با اطمینان به شما می گوییم که گیاه آلوئه ورا بر خلاف تصورات معمول در ایران در تمامی طول سال قابل کشت می باشد. البته این نکته هم قابل ذکر است که در بعضی منابع کشت این گیاه در ماه های ژانویه و فوریه توصیه نشده است.

 • از کجا پاجوش آلوئه ورا تهیه کنم؟

شرکت آلوئه صنعت پاجوش گیاه آلوئه ورای مورد نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در اختیار آن ها قرار می دهد.نوع گیاه آلوئه ورای شرکت ما از مرغوب ترین نمونه کشت شده در دنیا می باشد که به صورت اختصاصی از کشور مکزیک توسط شرکت ما وارد شده است و بر خلاف نمونه های بسیاری که در ایران کشت می شوند و مرغوبیت پایینی دارند از کیفیت جهانی و قابل رقابت با نمونه های مشابه خارجی برخوردار است. شما در هر نقطه ایران باشید شرکت ما در کمترین زمان پاجوش اولیه را به دست شما می رساند.

 • آدرس شرکت کجاست؟

دفتر مرکزی شرکت در استان فارس قرار دارد.شرکت مجموعه ای از مهندسان متخصص و با تجربه از چندین نقطه از ایران هستند که تمامی مشتریان را در تمامی کشور زیر پوشش و نظارت کشت گیاه آلوئه ورا قرار می دهند.شما در هر نقطه از ایران باشید هیچ نگرانی درباره کشت گیاه خود نداشته باشید. مهندسین شرکت در کمترین زمان مشکل شما را به صورت حضوری برطرف می کنند.

آلوئه ورا صنعت 

شربت آلوئه ورا

شربت -آلوئه -ورا

————-

دانلود طرح توجیهی

——————


دانلود طرح توجیهی آلوئه ورا

ادامه مطلب ...